Kichler (США)

Kichler (США)

Світлотехнічна компанія Кіхлер була заснована в 1938 в американському місті Клівленд. На початку свого існування - це було маленьке, сімейне підприємство, яке виготовляло свою продукцію вручну. Зараз же Kichler значно виріс і розширився, на неї працюють близько 600 працівників, які відмінно знають свою справу. Під їх брендом випускаються тисячі різноманітних світильників, які популярні у всьому світі.

Основний напрямок-це виготовлення красивих і вишуканих вуличних світильників. Їх зовнішній вигляд абсолютно унікальний і бездоганний, а випромінюване світло яскравий і ефективний. Також варто відзначити їх високу стійкість до негативних впливів зовнішнього середовища. Сучасний захист від вологи і пилу продовжує термін служби на значний час. Різноманітні вуличні ліхтарі або ландшафтні світильники, все це можна відшукати в асортименті Kichler.

Їх продукція відмінно підійде для світлового оформлення як дачної садиби, так і скверів або парків. Красиво оформлені світильники додадуть освітлюваному об'єкту особливих, унікальних рис. Обстановка, створена за допомогою таких освітлювальних приладів, буде особливо затишна і приємна кожному.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Kichler (США)