Kolarz (Австрія)

Kolarz (Австрія)

Австрійське світлотехнічне підприємство Kolarz почало своє існування в далекому 1918 році. Дотримання накопичених за роки традицій в поєднанні з сучасними технологіями сприяють створенню прекрасних і унікальних освітлювальних приладів. Відповідальний підбір сировини і майстерний підхід до самого процесу виготовлення позитивно впливають на якість і термін служби наданих світильників.

Вся продукція, випущена під брендом Kolarz, є не просто джерелом світла – це справжній предмет мистецтва, який прикрасить Ваш дизайн і створить сприятливу обстановку у вашому домі. Унікальні та оригінальні освітлювальні прилади внесуть відповідні риси в загальне оформлення кімнати. Їх зовнішній вигляд заворожує і приваблює, тому Ви з легкість зможете вразити гостей такою освітлювальною технікою.

Завдяки всім вищезазначеним, позитивним якостям продукція австрійської компанії популярна у всій Європі. Нею висвітлюють не тільки житлові будинки, а й популярні громадські заклади, наприклад, ресторани, торгові центри або навіть готелі. Їх якість і приємне світло, яке вони випромінюють, приваблює відвідувачів і добре впливає на їх настрій.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Kolarz (Австрія)