Лампи газорозрядні

Газорозрядні лампи розраховані для вирішення завдання освіти великого світлового потоку, що досягається за рахунок довговічного і компактного джерела світла. Як правило, вони використовуються для освітлення магістралей, а також великих приміщень, наприклад, промислових виробництв або шкільних залів. Є багато ознак класифікації газорозрядних ламп, через що може виникнути плутанина. Перш, ніж купувати газорозрядну лампу, потрібно розглянути, які її типи запропоновані на ринку. Виділяють кілька груп: ртутні, металогалогенні, натрієві.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Артикул: P32-126324
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 129.00 грн.

Артикул: P32-126565
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 499.00 грн.

Артикул: P32-126571
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 649.00 грн.

Артикул: P32-126562
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 699.00 грн.

Артикул: P32-126297
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 229.00 грн.

Артикул: P32-126568
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 699.00 грн.

Артикул: P32-126339
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 139.00 грн.

Артикул: P1-8331
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 568.51 грн.

Артикул: P1-12751
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 532.83 грн.

Артикул: P1-12750
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 532.83 грн.

Артикул: P1-12755
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 861.00 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Відповіді на типові запитання

Лампи газорозрядні в Україні

Ціна на лампи газорозрядні від 129.00 грн. до 861.00 грн.
Ви можете звернутися за допомогою у виборі до нашого менеджера, який підбере для Вас найбільш підходящі лампи газорозрядні, які відповідають усім побажанням. Також Ви можете оформити замовлення онлайн, скориставшись кошиком покупок на сайті.
Варто звернути увагу на характеристики, які максимально наближаються по Вашим вимогам. Це може бути розмір, максимально допустима потужність, колір і т.п.
Ми ефективні, так як враховуємо індивідуальні побажання кожного Клієнта, підбираємо від 3 до 5 позицій згідно уподобань. В інтернет-магазині Svetolux - 11 товарів в прайсі (28.09.21). У нас можете замовити лампи газорозрядні з доставкою по Україні за допомогою перевізників в усі міста (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Суми, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород).

Як купити лампи газорозрядні: інтернет-магазин SVETOLUX

Газорозрядні лампи – це потужні освітлювальні прилади, що володіють міцністю і довговічністю. В основному, світильники з лампами типу газорозрядні використовуються в промисловості.газорозрядні лампи мають м'яке освітлення і можуть використовуватися в торгових павільйонах, складах, спортивних комплексах. Газорозрядна лампа включає в себе цоколь, колбу, пальник, основний і підпалюючий електрод, струмообмежувальний резистор. Освітлення в газорозрядних лампах відбувається за рахунок розрядів в газі, металевої пари, сумішах.

Основні характеристики ламп

Газорозрядні лампи є енергозберігаючими, крім економії електроспоживання, довговічність лампи становить близько від 3 тис.до 20 тис. годин. Передача кольору газорозрядної лампи, залежить від групи, до якої вона відноситься. Однією з характеристик лампи є тип тиску, їх існує три: низького тиску (0,1-25 кПа), високого тиску (25-1000 кПа), надвисокого (від 1000 кПа). Лампа газорозрядна з високим тиском дозволить збільшити інтенсивність освітлення і зберегти всі зазначені переваги.

Типи газорозрядних ламп

Сьогодні газорозрядні лампи розділилися на кілька груп: натрієва газорозрядна лампа високого тиску і низького, ртутні газорозрядні лампи, металогалогенні і імпульсні газорозрядні лампи. Натрієва газорозрядна лампа відрізняється від інших тим, що вона має більш якісну світлопередачу серед ламп з таким типом тиску. Термін служби, теж вищий, від 10 000 до 55 тис. годин. Трубка лампи виготовлена з оксидної кераміки, вона заповнена ксеноном і парами ртуті з натрієм. Натрієва газорозрядна лампа застосовується для освітлення автодоріг, пішохідних доріжок, спортивних комплексів.

Ртутна газорозрядна лампа високого тиску заснована на герметичній кварцовій пальнику з ртуттю і чистим аргоном під скляною колбою. Ультрафіолетове випромінювання виникає в ході електро дуги між анодом і катодом, а також люмінофора (внутрішнє покриття колби лампи). Ртутні лампи прості у використанні, експлуатуються для освітлення різних станцій, виробничих приміщень. Лампа металогалогенна газорозрядна – це один з нових різновидів газорозрядних ламп, які знайшли своє застосування для освітлення ландшафтів і об'єктів архітектури. Вони відрізняються хорошою передачею кольору і діапазоном колірних температур.

Імпульсні газорозрядні лампи виготовлені у вигляді зігнутої або прямої трубки з кварцу. У трубці присутні два провідних електрода і електрод додаткового запалювання, виконаний з металевої смуги, пружини, яка накладається з зовнішньої сторони лампи.імпульсні лампи випромінюють ультрафіолетові (видимі) і ІЧ промені (інфрачервоні). Лампи імпульсні газорозрядні бувають стробоскопічні (характерні тривалістю роботи без перегріву, економією електроспоживання) і фото освітлювальні (поступаються стробоскопічним).

Лампи газорозрядні вже давно проявили себе в природних умовах України, вони практичні і невибагливі до клімату. Зазначену продукцію Ви можете недорого купити в Києві з доставкою по всій Україні за найкращими цінами. Інтернет-магазин Svetolux має великий асортиментом газорозрядних ламп (ціна, фото див. у каталозі інтернет магазину) відмінної якості. Газорозрядні лампи купити недорого і швидко дозволить зручна система пошуку на сайті. Ми готові запропонувати Вам тільки найкраще, в нашому асортименті газорозрядні лампи, лампи галогенні, лампи люмінісцентні, лампи розжарювання та ін. додаткову інформацію ви можете дізнатися у наших онлайн консультантів.