Лампи люмінесцентні

Люмінесцентні лампи зіграли дуже важливу роль в енергозбереженні, що дозволило значно зменшити витрати електроенергії в порівнянні з давно відомими лампами розжарювання. Але все-таки застосування ламп денного світла має дуже серйозні недоліки - такі, як вміст шкідливих для здоров'я речовин, солідне зменшення світлового потоку до закінчення терміну служби, наявність радіоперешкод і так далі.
Лампа бактерицидна Brille PL-Q 2G11 58W UVC
349.00грн.
Лампа бактерицидна Brille PL-Q G11 38W UVC
299.00грн.
Лампа бактерицидна Brille PL-Q T5 8W UVC
299.00грн.
Лампа бактерицидна Brille PL-Q T8 40W UVC
499.00грн.
Лампа бактерицидна Brille PL-Q Е27 15W UVC
699.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LF 18W/16 YELLOW
29.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LF 36W/16 YELLOW
39.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LF 36W/54 6500k Economy
29.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LF 36W/840 (T8) YZ36 RR26
29.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LT5 21W/33
89.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LT5 28W/33
99.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LT5 35W/29
99.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LT5 35W/54
129.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LT5 6W/54 ECONOMY
49.00грн.
Лампа люмінесцентна Brille LT5 8W/33
49.00грн.

Відповіді на типові запитання

Лампи люмінесцентні в Україні

Ціна на лампи люмінесцентні від 29грн. до 699грн.
Ви можете звернутися за допомогою у виборі до нашого менеджера, який підбере для Вас найбільш підходящі лампи люмінесцентні, які відповідають усім побажанням. Також Ви можете оформити замовлення онлайн, скориставшись кошиком покупок на сайті.
Варто звернути увагу на характеристики, які максимально наближаються по Вашим вимогам. Це може бути розмір, максимально допустима потужність, колір і т.п.
Ми ефективні, так як враховуємо індивідуальні побажання кожного Клієнта, підбираємо від 3 до 5 позицій згідно уподобань. В інтернет-магазині Svetolux - 18 товарів в прайсі (28.01.22). У нас можете замовити лампи люмінесцентні з доставкою по Україні за допомогою перевізників в усі міста (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Суми, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород).
Лампи люмінесцентні

ЯК КУПИТИ ЛЮМІНЕСЦЕНТНІ ЛАМПИ: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН SVETOLUX

Люмінесцентна лампа з кожним роком все більше входить в наш побут. Для офісного працівника і школяра просто незамінна лампа настільна люмінесцентна, а для дезінфекції в медичних установах - лампа люмінесцентна ультрафіолетова. Світильники з люмінесцентними лампами широко застосовуються в будинках, магазинах, підприємствах. Для круглих світильників розроблена лампа кільцева люмінесцентна, а спеціальні люмінесцентні лампи для рослин підтримають життєдіяльність вашої мікрофлори в приміщенні.

Які бувають лампи люмінесцентні

Лампи люмінесцентні технічні характеристики мають вище, ніж у ламп розжарювання (термін служби, якість світла, економне живлення люмінесцентних ламп). Люмінесцентні лампи придбати на прийнятних умовах (аналогічно і люмінесцентні лампи Харків набуває) в інтернет-магазині Svetolux. У нас на лампи люмінесцентні Ціна нижче звичайного. Наші люмінесцентні лампи Дніпропетровськ, Полтава, Чернігів, Хмельницький та інші міста можуть купити найрізноманітніші, адже нікого не залишить байдужим такий величезний вибір на люмінесцентні лампи (фото представлені в каталозі). Ми пропонуємо лампи від лідерів виробництва: лампа люмінесцентна Osram, люмінесцентні лампи Рhilips.

Конструкційна схема люмінесцентної лампи наступна: скляна трубка на кінцях з електродами, покрита кулею люмінофора, наповнена ртуттю і інертним газом. Люмінесцентна лампа характеристики має різні залежно від конфігурації і складових. Люмінесцентні лампи світло дають різний (залежить від люмінофора) від нього походить і її маркування. Так, лампи денного світла люмінесцентні маркуються ЛД (в міжнародному маркуванні-люмінесцентна лампа 765), а люмінесцентні лампи ЛБ – це лампи білого кольору. Цоколь люмінесцентної лампи також впливає на класифікацію (лампа люмінесцентна g13, люмінесцентні лампи g5), а також діаметр трубки (люмінесцентна лампа т5, люмінесцентні лампи т8). Наприклад, люмінесцентна лампа t5-це лампа люмінесцентна d=5/8 дюймів. Споживана потужність у них також може відрізнятися: лампа люмінесцентна 18w, лампа люмінесцентна 36w та інші.

Багато хто задається питанням: як підключити люмінесцентну лампу, оскільки підключення люмінесцентних ламп справа непроста. Схема підключення люмінесцентних ламп передбачає використання додаткових пристроїв. Стартер для люмінесцентних ламп управляє процесом автоматичного запалювання. Незважаючи на безліч переваг, такі джерела світла мають деякі недоліки: непроста заміна люмінесцентної лампи, ускладнений ремонт люмінесцентних ламп (в тому числі ремонт баласту люмінесцентних ламп), небезпечна утилізація люмінесцентних ламп, більш складна схема включення люмінесцентних ламп. Включення люмінесцентних ламп може застосовувати електромагнітний баласт для люмінесцентних ламп або електронний баласт для люмінесцентних ламп (підключається люмінесцентна лампа без дроселя). Баласт електронний люмінесцентних ламп (ЕПРА для люмінесцентних ламп) усуває мерехтіння світлового потоку.

SVETOLUX - ваш помічник в покупці люмінесцентних ламп

Купити люмінесцентні лампи за доступною ціною можна в інтернет-магазині «Світлолюкс». Доставляємо в усі куточки України люмінесцентні лампи (Київ, Суми, Львів, Чернівці, Одеса). Завдяки нашому магазину, люмінесцентні лампи купити Харків може на тих же умовах, що і інші регіони. Ми пропонуємо люмінесцентні лампи Філіпс, Kanlux, Ultralight різної потужності (лампа люмінесцентна 36 вт, лампи люмінесцентні 18 вт), в тому числі енергозберігаючі люмінесцентні лампи (компактні люмінесцентні лампи) в широкому асортименті.