Light Topps (Бельгія)

Light Topps (Бельгія)

Лайт Топс - це бельгійська компанія, що спеціалізується на виготовленні сучасних освітлювальних приладів. Переважне використання лід технологій дозволяє дизайнерам створювати світильники з унікальними освітлювальними якостями, які до цього були не відомі людям. Сучасний вигляд продукції приваблює все більше покупців не тільки в Бельгії, але і з інших країн.

Така філософія позитивно впливає на розвиток компанії, так як світлодіодне освітлення за багатьма характеристиками перевершує інші джерела світла. Безпека, довговічність і економічність – це основні переваги світлодіодів. Все це дозволяє дизайнерам розширити свої межі дизайну світильників, і створювати абсолютно унікальний і оригінальний продукт в модерн стилі.

Завдяки відповідальній роботі штабу компанії і використанню якісної сировини, вся продукція надійна і довговічна. Широта і різноманітність наданого асортименту дозволить кожному знайти те, що він бажає. Проста конструкція і легкість монтажу дозволить уникнути труднощів в установці освітлювального приладу. Доступні ціни і гідна якість, а також рік гарантії на будь-яке джерело світла, просто не зможуть залишити вас байдужими.


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Точковий світильник вуличний Light Topps Slim Downlight LT15310
Артикул: P52-15310
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 1 322.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Каталог светильников Light Topps (Бельгія)