Люстра стельова лофт підвісна BL-172S/1 E27 Amb Brille

Термін відправки 1-2 дні
0
Код товару: P32-23-554
Ціна 2250.00грн.
Знайшли дешевше?
Накопичувальна знижка при замовленні Brille
+ В подарунок безкоштовна доставка по повній передплаті (детальніше...)
Загальні характеристики
Brille Польща E27 Немає лампи 1 IP20 Одеса/Полтава/Рівне Всі характеристики

Загальна інформація про товар Brille BL-172S/1 E27 Amb

Люстра стельова підвісна BL-172S/1 E27 Amb торгової марки Brille виготовлена в стилі лофт. Вона буде яскраво виділятися в інтерєрах техно, лофт, Індустріальний. Складається люстра з плафона асиметричної форми, золотистого кольору і чорного металевого каркаса. Плафон виготовлений зі скла. Працює люстра з однією лампочкою будь-якого типу (енергозберігаюча, світлодіодна, розжарювання) з цоколем Е27. Купивши люстру-підвіс даної моделі, ви придбаєте якісний освітлювальний прилад, який має тривалий термін служби і відрізняється оригінальним дизайном.


Технічні характеристики Brille 23-554

Матеріал: Метал, Колір: Чорний, Потужність: 60W, Ступінь захисту оболонки: IP20, Цоколь: E27, Висота:, діаметр: 200mm, Напруга: 220v, Кількість джерел світла: 1, Арт.: P32-23-554


Про бренд Брілле

Brille – європейський бренд родом із Польщі. Вирізняється великим асортиментом світильників різних стилів, від класичних до сучасних. Світильник BL-172S/1 E27 Amb хорошої якості за доступну ціну.


В інтернет-магазині Svetolux можна підібрати та придбати освітлювальні прилади з вигодою. На всі замовлення поширюється дисконтна програма, а значить ви зможете купити Brille 23-554 без зайвого клопоту та додаткових витрат. У Києві товар привезе до вас на роботу або додому наш кур'єр, до регіонів доставка здійснюється Новою поштою або будь-яким іншим перевізником. Отримати замовлення можна за передоплатою або післяплатою.

Фільтр товарів
Бренд Brille
Країна реєстрації бренду Польща
Тип цоколя E27
Лампа в комплекті Немає лампи
Кількість джерел світла 1
Ступінь IP захисту IP20
Місто Одеса/Полтава/Рівне
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.