Masca (Італія)

Masca (Італія)

Італійська компанія Маска, головний офіс якої знаходиться у Флоренції, виготовляє освітлювальну техніку з 1966 року. Головною філософією є максимальний стиль і вишуканість в дизайні світильників. Також не варто забувати про високу італійську якість, яке не так просто відшукати в наш час. Завдяки досить великому досвіду у виробництві освітлювальних приладів і поєднанню його з сучасними технологіями, продукція компанії популярна у всій Європі.

Величезна частина роботи у виробництві підприємства Maska робиться в ручну, що забезпечує оригінальність і унікальність в дизайні наданих світильників. Уміння грамотно поєднувати сучасні технології, якісну сировину і вишукане зовнішнє оформлення сприяють створенню по-справжньому затребуваного товару, який відмінно вписується в будь-який інтер'єр.

Постійне експериментування породжує все більше нових, до цього не відомих стилів в оформленні освітлювальної техніки. Такий світильник у вашому будинку стане незамінною прикрасою, за допомогою якого створюється особливий затишок і сприятлива обстановка. Додавання оригінальності в інтер'єр тільки прикрасить його і зробить більш насиченим і незвичайним.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Masca (Італія)