Masiero (Італія)

Masiero (Італія)

Італійська фабрика Масієро почала свою роботу в світлотехнічній сфері в 1981 році. Випускається ними освітлювальна техніка відмінно підходить для створення затишної і сприятливої обстановки в будинку. З джерелами світла від даного бренду будь-який інтер'єр насититься новими фарбами і придбає елегантні і незвичайні риси. Краса і незвичайність – це головне, що можна сказати про продукцію італійського підприємства.

Величезна праця і досить велика кількість часу, яке було у бренду Masiero, дозволило йому розшириться і завоювати передові позиції в сфері освітлення. Їх товари присутні на найбільших виставках по всьому світу, що говорить про їх високу якість і привабливий зовнішній вигляд. Майстри, що знаходяться в штаті італійської компанії, не покладаючи рук розробляють інноваційні рішення, які сприяють постійному зростанню асортименту.

Говорячи про наявні колекції варто відзначити, що кожна з них вміщує в собі оригінальні освітлювальні прилади. Шикарний італійський дизайн привертає до себе покупців і практично завжди задовольняє їх бажання створити ефектне світлове оформлення, яке буде відмінним доповненням для інтер'єру.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Masiero (Італія)