Maxlight (Польща)

Maxlight (Польща)

Молода польська компанія Макслайт займається виробництвом освітлювальної техніки з 2008 року. Досить короткі терміни існування не завадили підприємству вже стати великим постачальником світильників для готельного та побутового освітлення. Завдяки тому, що їх продукція володіє гідною якістю і досить низькою ціною, бренд за досить короткий час придбав популярність і затребуваність серед покупців.

На початку свого шляху бренд Maxlight займався створенням декоративних і ландшафтних світильників, але в подальшому асортимент значно розширився і поповнився новими, оригінальними моделями. Впровадження в процес виробництва світлодіодних світильників позитивно відбився на багатьох характеристиках виробленої продукції. Зокрема, це торкнулося економічності, якості світла і безпеки.

Каталоги польського підприємства наповнені сучасними і практичними освітлювальними приладами, які володіють унікальним зовнішнім виглядом і високими показниками якості випромінюваного світла. Такі прекрасні результати були досягнуті завдяки грамотному підходу до безпосередньо виробництва і підбору використовуваної сировини.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Maxlight (Польща)