Maytoni (Німеччина)

Maytoni (Німеччина)

Майтоні-це німецький бренд, який займається виробництвом освітлювальних приладів, переважно люстр. Зараз дане підприємство є популярним постачальником люстр по всій Європі. Постійна розробка нових моделей є тим, що сприяє невпинному розширенню торгового ряду. Використання різних стилів оформлення дозволяє створювати продукцію, яка буде доречна в будь-якому інтер'єрі.

Головним достоїнством MAYTONI є те, що вони надають тільки якісні світильники, що відповідають всім європейським стандартам. Розумно вибираючи матеріали і використовуючи тільки сучасні методи виробництва, німецький бренд надає високоякісну продукцію за доступною ціною. Особливість даної компанії - це те, що вона є єдиним офіційним світлотехнічним представником в країнах СНД.

Як було сказано вище головне, чим займається німецька фабрика-це виробництво різних люстр, по дизайнерському і технологічному аспекту. Саме з цієї причини практично весь асортимент заповнений вишуканими і прекрасними люстрами. Таке джерело світла буде відмінною прикрасою для будь-якого будинку.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Maytoni (Німеччина)