Mistic (Польща)

Mistic (Польща)

Польська світлотехнічна фабрика Містік займається виробництвом практичних і сучасних освітлювальних приладів. Завдяки застосуванню виключно інноваційних технологій в поєднанні з високоякісними матеріалами у компанії виходить виробляти для своїх покупців продукт, який є найбільш доречним джерелом світла для будь-якого будинку.

Завдяки постійній розробці нових технологічних рішень, бренд постійно зростає в плані різноманітності і функціональності вироблених світильників. Найбільш яскравим представником даної роботи є споти, які володіють поворотним механізмом, що дозволяє в кілька хвилин змінити напрямок світла в потрібну сторону. Ця функція є дуже зручною для створення ефективного акцентного освітлення.

Що стосується асортименту компанії Mistic, то він висловлює все, над чим підприємство працює вже багато років своєї роботи. У каталогах бренду в основному розміщені споти, точкові світильники і трекові системи. Всі вищезгадані джерела світла є найбільш сучасним і правильним рішенням для створення практичного і одночасно лаконічного світлового оформлення.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Mistic (Польща)