Neobronce (Іспанія)

Neobronce (Іспанія)

Іспанська світлотехнічна компанія Необронс виготовляє різноманітну освітлювальну техніку. За назвою підприємства можна здогадатися, що основним використовуваним матеріалом є бронза. Звичайно ж в процесі виготовлення використовується і інша сировина, яке добре поєднується з вищезгаданим. За досить великий час свого існування компанія накопичила в своєму асортименті досить велику кількість унікальних товарів.

Головне, чим славиться Neobronce - це вишукані канделябри і лаконічні свічники. Звичайно зараз вони використовуються не за прямим своїм призначенням, а для прикраси інтер'єру, але все ж вони затребувані і популярні. Щоб створити шикарне оформлення кімнати, обов'язково варто придбати такий освітлювальний елемент. Відблиски бронзи в місці з прекрасними латунними вставками і вишуканими вигинами роблять канделябр відмінним вибором для такої мети.

Постійне слідування сучасним трендам робить продукцію і саме підприємство все більш популярним серед мас. Стародавні італійські традиції разом з елементом модерну дозволяють створювати світильники, які задовольняють бажання покупців. Купівля товару під брендом Необронс – це означає бути впевненим в його надійності і якості.


Немає жодного товару.