Nerocarbonio (Італія)

Nerocarbonio (Італія)

Нерокарбоніо - це світлотехнічна компанія з Італії, що виготовляє сучасну освітлювальну техніку, яка вже кілька років бере участь у престижних виставках в Америці та Європі. Величезний попит на товари даного підприємства можна пояснити їх якістю і сучасним зовнішнім виглядом. Високі технічні характеристики позитивно впливають на якість випромінюваного світла і термін служби.

Кожен світильник, виготовлений компанією Nerocarbonio, є не просто джерелом світла, а справжнім витвором мистецтва. Майстри в створенні високоякісної продукції використовують тільки сучасні матеріали, що відповідають європейським стандартам. Матове скло і хромові вставки роблять зовнішній вигляд освітлювальних приладів вишуканим і чарівним. Такий елемент інтер'єру не просто буде висвітлювати простір, а прикрасить приміщення і додасть йому нових фарб.

Головними і найбільш популярними світильниками в асортименті компанії є бра, люстри і торшери. Кожен з даних товарів володіє високою якістю і лаконічним, але одночасно прекрасним оформленням. Такі освітлювальні прилади доречні не тільки для побутового освітлення, але і для створення світлового оформлення в громадських місцях, наприклад, в барах або ресторанах.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Nerocarbonio (Італія)