Oligo (Німеччина)

Oligo (Німеччина)

Німецька компанія оліго займається виробництвом сучасної освітлювальної техніки. Головною філософією підприємства є відмова від шаблонів і постійне введення нововведень, як у зовнішньому вигляді світильників, так і їх функціоналі. Накопичені за роки існування досвід і знання, сприяють постійному розширенню асортименту і додаванню нових, оригінальних моделей.

Кожна одиниця товару Oligo поєднує в собі вишуканий вигляд, високу якість і багатофункціональність. Використання сучасних технологій також робить освітлювальні прилади даного бренду ще й більш економічними щодо їх аналогів. Такий підхід до створення джерел світла дуже грамотний, так як німецьке підприємство отримало повагу у всій Європі і придбало величезну аудиторію, яка зацікавлена в їх продукції.

На даний момент компанія вже має безліч колекцій, в яких можна знайти найрізноманітніші стилістичні рішення. Строгі люстри або вишукані бра, барвисті або темні тони, м'який або яскраве світло, серед величезного асортименту кожен зможе відшукати те, що бажає. Освітлювальний прилад цієї фірми стане відмінною прикрасою в інтер'єрі вашого будинку.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Oligo (Німеччина)