Ono Luce (Італія)

Ono Luce (Італія)

Ono Luce є італійською компанією, яка випускає освітлювальні прилади високої якості і лаконічного дизайну. У всіх країнах, які користуються продукцією даного бренду, вони відомі в простому і стриманому оформленні. Головне, чим керується Ono Luce у виробництві своєї продукції-це прості риси. Краса в простоті, ось що можна сказати про дизайн їх освітлювальної техніки.

Гармонійно комбінуючи функціональність і дизайнерські рішення в випускаються світильниках, виходить постійно слідувати сучасним вимогам покупця. Особливий пристрій конструкції сприяє максимально широкому поширенню випромінюваного світла, що дозволяє створювати максимально ефективне освітлення. Такий підхід до створення продукту, призначеного для світлового оформлення, є дуже практичним.

Постійні проби чогось нового в дизайні і функціональної частини, а також комбінації різноманітних матеріалів, сприяють постійному поповненню асортименту компанії. Дизайнери працюють не покладаючи рук, щоб репутація бренду завжди залишалася на гідному рівні. Висока якість сировини і серйозний підхід до самого процесу виробництва гарантують випуск міцної і довговічної продукції.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Ono Luce (Італія)