Osmont (Чехія)

Osmont (Чехія)

Чеська світлотехнічна компанія Осмонт почала своє існування в 1991 році. Спочатку підприємство мало іншу назву, але в 2003 році змінила його на те, яке є і зараз. Головний офіс і основні виробничі цехи фабрики знаходиться в місті Іглава. Зовсім недавно був побудований складський цех і ще одні виробничий. Все це говорить про те, що справи йдуть в гору.

Osmont орієнтується на найбільш хвилюючі питання покупців. Основне в їх успішній стратегії розвитку - це демократичні ціни, європейська якість і висока працездатність персоналу. Їх особливістю також є те, що багато деталей створюваної продукції виготовляються вручну, що додає їм особливих унікальних рис.

Дуже радує той факт, що велика частина всіх виготовлених світильників мають спеціальний фіксатор-засувку. Така деталь дозволяє з легкістю знімати освітлювальний прилад і встановлювати його в іншому місці. Таким чином можна змінювати світлові акценти, не купуючи іншу освітлювальну техніку, що дуже зручно і практично. Також дуже часто в оформленні джерел світла використовується комбінація дерева і металу. Таке поєднання виглядає дуже вишукано і ефектно.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Osmont (Чехія)