PikART (Україна)

PikART (Україна)

Компанія Пікарт була заснована в 2000 році і на даний момент знаходиться у Львові. Головною філософією підприємства є випуск декоративно оформлених освітлювальних приладів. Також величезна частина роботи приділяється ексклюзивним дизайнерським проектам. Для виготовлення своєї продукції PikART використовує тільки високоякісні і відповідні європейським стандартам матеріали.

Активне використання міді і латуні позитивно впливає на зовнішній вигляд світильника. Такий продукт має більш шикарний і вишуканий зовнішній вигляд, а також відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі. Комбінуючи дані метали з іншими деталями і сучасними технологіями, виходить створювати джерела світла надзвичайного зовнішнього вигляду. За допомогою такого елемента легко вийде створити сприятливу обстановку і затишок в своєму будинку.

Завдяки відповідальному підходу до своєї роботи, продукція PikART популярна не тільки в Україні, але і в багатьох сусідніх країнах. Добре розвинене Ливарне виробництво дозволяє створювати справжні предмети мистецтва, які будуть до душі справжнім цінителям краси. Дотримання сучасних трендів забезпечує постійний приріст нових, зацікавлених покупців.


Немає жодного товару.