Галогенні прожектори

Галогенні прожектори добре передають кольори і забезпечують рівномірний і яскравий світловий потік, що створює ефект м'якого сонячного освітлення. Прожектори галогенні застосовуватися як у вуличних умовах, так і в торгових, технічних приміщеннях. Унікальною особливістю галогенних ламп є можливість відрегулювати потужність за допомогою звичайних диммеров, що дозволяє змінювати яскравість світлового потоку.
Галогенний Прожектор Kanlux LOMA 1000-B
468.00грн.
Галогенний Прожектор Kanlux MEX CE-81-B
273.97грн.
Галогенний Прожектор Kanlux SALI 1500-B
590.00грн.
Прожектор Brille HL-03 1000W white галогенний
199.00грн.
Світильник вуличний KANLUX JEN CE-82-B BALTA (7460)
258.00грн.

Відповіді на типові запитання

Галогенні прожектори в Україні

Ціна на галогенні прожектори від 199грн. до 590грн.
Ви можете звернутися за допомогою у виборі до нашого менеджера, який підбере для Вас найбільш підходящі галогенні прожектори, які відповідають усім побажанням. Також Ви можете оформити замовлення онлайн, скориставшись кошиком покупок на сайті.
Варто звернути увагу на характеристики, які максимально наближаються по Вашим вимогам. Це може бути розмір, максимально допустима потужність, колір і т.п.
Ми ефективні, так як враховуємо індивідуальні побажання кожного Клієнта, підбираємо від 3 до 5 позицій згідно уподобань. В інтернет-магазині Svetolux - 5 товарів в прайсі (28.01.22). У нас можете замовити галогенні прожектори з доставкою по Україні за допомогою перевізників в усі міста (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Суми, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород).
Галогенні прожектори

ЯК КУПИТИ ПРОЖЕКТОРИ ГАЛОГЕННІ: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН SVETOLUX

Прожектори – це освітлювальні прилади, які за допомогою оптичної побудови створюють спрямоване освітлення. Вони використовуються для освітлення різних об'єктів на відстані. Прожектори знайшли своє застосування в міському і промисловому господарстві, а також для освітлення архітектурних ландшафтів.

Галогенний прожектор

Прожектори галогенні застосовується на вулиці, але прожектор може бути встановлений і всередині будівлі. Прожектор вуличний галогенний має яскраве спрямоване світло, і завдяки цьому він користується популярністю в організації освітлення різних зон. Конструкція прожектора галогенного має захист від запиленості і вологи (ступінь захисту IP54), також він стійкий до різних температур.

За допомогою галогенних прожекторів можна висвітлити виробничі цехи, склади, будівельні майданчики, виставкові центри, також вони можуть бути встановлені на рекламні білборди. Використовуються прожектори і для підсвічування архітектурних об'єктів. Головною перевагою прожектора галогенного є яскраве освітлення, завдяки алюмінієвому відбивачу, а також ціна галогенний прожектор вуличний доступний кожному. Потужність прожектора потрібно підбирати в залежності від призначення, наприклад для невеликих зон вимагають освітлення, досить буде купити прожектор 150 вт галогенний, для вулиці – прожектор галогенний 500 вт, для територій типу стадіону потрібно потужний прожектор галогенний 1500 Вт.

Варіанти виконання прожектора галогенного

Конструкція прожектора галогенного включає в себе міцний корпус, галогенну лампу, відбивач і термостійке скло. Вони можуть бути оснащені датчиком руху і штативом. Прожектор галогенний з датчиком руху надає можливість використовувати пристрої з метою охорони території. Вони дозволяють проводити регулювання потужності світла і володіють високою якістю і збільшеним терміном служби. Підключення галогенного прожектора з датчиком руху відбувається згідно з інструкцією, яка додається в комплекті з придбаним прожектором. Прожектор галогенний на штативі дозволяє регулювати висоту світлового потоку. Такі прожектори використовуються для освітлення фасадів, вивісок, об'єктів будівництва.Прожектор виготовлений з металу зі стійким покриттям.

Особливості прожекторів галогенних

Галогенні прожектори мають ряд переваг, які і впливають на те, що вони сьогодні користуються великим попитом. Прожектори з галогенними лампами виробляють яскраве заливає освітлення. Вони зручні тим, що мають невеликі габарити, і термін служби лампи становить 4000-5000 годин. Якщо ви вирішили купити прожектор галогенний з датчиком руху, то ви ще й заощадите на електроспоживанні.

Лампа галогенна для прожектора

При установці в прожектор галогенної лампи, не можна торкатися поверхні скла лампи голими руками, в зв'язку з тим, що на колбі залишаються сліди від пальців, і вони перегорають, тому слід проводити установку лампи за допомогою сухої серветки або через поліетиленовий пакет. Якщо все ж не змогли запобігти торкання пальців до поверхні галогенної лампи, то необхідно взяти спирт і тампон, і протерти їм скло.

У нашому інтернет магазині Svetolux представлений величезний вибір галогенних прожекторів та інших освітлювальних приладів. У нас ви можете купити прожектор під галогенну лампу, прожектор галогенний 500w, 1500W, 150W. серед варіантів виконання можна вибрати і купити недорого галогенний прожектор з датчиком, зі штативом, вони стануть прекрасним рішенням для освітлення будь-якої будівлі або архітектурного об'єкта. Фото галогенні прожектори, ціна представлені в каталозі магазину Svetolux. Інтернет магазин «Світлолюкс» дозволить придбатии галогенні прожектори дешево. Доставку проводимо по Києву та іншим містам України.