Прожектори газорозрядні

Прожектори газорозрядні відрізняються від галогенних більшою потужністю, яка дозволяє сконцентрувати інтенсивність світлового потоку зі збереженням всіх параметрів газорозрядних ламп. Газорозрядні прожектори можна розділити на металогалогенні, ртутні і натрієві, вид світильника залежить від типу лампи і пускорегулюючий пристрої. Кожному типу ламп відповідає своє ПРА. Тому при покупці газоразрядного прожектора потрібно звернути увагу на сумісність пускорегулюючий пристрої та лампи.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Артикул: P32-152025
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 999.00 грн.

Артикул: P32-153037
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 1 090.00 грн.

Артикул: P33-27585
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 561.00 грн.

Артикул: P33-27590
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 954.00 грн.

Артикул: P33-27591
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 1 178.00 грн.

Артикул: P1-4011
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 2 028.00 грн.

Артикул: P1-4846
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 5 438.00 грн.

Артикул: P1-4013
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 3 905.19 грн.

Артикул: P1-4841
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 4 724.70 грн.

Артикул: P1-4842
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 5 432.00 грн.

Артикул: P1-4845
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 4 358.19 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Відповіді на типові запитання

Прожектори газорозрядні в Україні

Ціна на прожектори газорозрядні від 561.00 грн. до 5 438.00 грн.
Ви можете звернутися за допомогою у виборі до нашого менеджера, який підбере для Вас найбільш підходящі прожектори газорозрядні, які відповідають усім побажанням. Також Ви можете оформити замовлення онлайн, скориставшись кошиком покупок на сайті.
Варто звернути увагу на характеристики, які максимально наближаються по Вашим вимогам. Це може бути розмір, максимально допустима потужність, колір і т.п.
Ми ефективні, так як враховуємо індивідуальні побажання кожного Клієнта, підбираємо від 3 до 5 позицій згідно уподобань. В інтернет-магазині Svetolux - 11 товарів в прайсі (21.10.21). У нас можете замовити прожектори газорозрядні з доставкою по Україні за допомогою перевізників в усі міста (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Суми, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород).

ЯК КУПИТИ ПРОЖЕКТОРИ ГАЗОРОЗРЯДНІ: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН SVETOLUX

Прожектори газорозрядні призначені для підсвічування відкритих виробничих і господарських територій, а також для освітлення великих спорткомплексів,таких як футбольне поле, тенісний корт, каток, басейн, та інших критих будівель. Своє застосування прожектор з газорозрядною лампою знайшов і в освітленні шляхів залізничного руху, автотрас, портів, перонів. Використовуються прожектори і для освітлення рекламних білбордів, архітектурних об'єктів. Газорозрядні прожектори застосовуються вже давно, вони відмінно підходять для підсвічування величезних відкритих, критих територій.Як правило, прожектори мають підвищений ступінь захисту IP54, IP66 або IP65 від запиленості і вологи.

Різновиди газорозрядних ламп, які застосовуються для прожекторів

Газорозрядна лампа-це джерело світла, що виникає в результаті розряду електричного струму в парах металу, газі, або їх суміші. Виходячи з дії газорозрядного типу лампи, прожектори повинні мати захисне скло. При використанні світильників прожекторів газорозрядних, необхідно забезпечити достатню напругу в мережі, інакше робота прожектора буде з перебоями. Існує кілька видів газорозрядних ламп: натрієві газорозрядні лампи високого і низького тиску, ртутні газорозрядні лампи з високим тиском і металогалогенні

Натрієві газорозрядні лампи застосовуються для освітлення паркових зон, автодоріг. Освітлення прожектора з натрієвої лампою жовтого теплого світлового відтінку. Для освітлення вулиць оптимальним варіантом буде використання прожектора з натрієвої лампою низького тиску. Натрієва газорозрядна лампа  має збільшений термін служби, близько 32 тисяч годин, світловіддача становить 150 Лм/вт. Лампи Досить економічні.

Якщо ви вирішили купити прожектор газорозрядний з натрієвою лампою, варто звернути увагу на те, що цей тип лампи має низьку передачу кольору, тому вони будуть ефективні при освітленні промислових територій і автотрас. Єдиним недоліком прожектора з натрієвої лампою є тривале включення, запалювання проходить протягом 7-10 хв. Ртутні лампи газорозрядні для прожектора випромінюють світло з електричного розряду в парах ртуті. Прожектор газорозрядний з ртутною лампою має поліпшену передачу кольору (до 30-60 лм/вт) і достатній діапазон потужності. Лампи дуже компактні і зручні в експлуатації.

Прожектор газорозрядний з металогалогенною лампою характерний рівним білим світлом і відмінною передачею кольору. Застосовуються такі прожектори в різних областях: для зовнішнього освітлення споруд, декоративного підсвічування об'єктів. Термін служби металогалогенної лампи становить 15000 годин. Який би прожектор газорозрядний ви не купили, ви завжди будете мати чудове освітлення території, що дозволить відчувати себе в темний час доби безпечно і комфортно.

Чому варто купити прожектор газорозрядний у нас

Інтернет магазин «Світлолюкс» (Київ) пропонує великий вибір прожекторів газорозрядних з різним типом газорозрядної лампи. Ви можете купити прожектор газорозрядний недорого в один клік миші, і не потрібно блукати в пошуках продукції годинами. Сайт освітлювальної техніки Svetolux допоможе зробити вибір швидко і дуже легко. У каталозі представлені ціна і фото прожектор газорозрядний виробництва Kanlux (Польща)>, які відрізняються, міцністю, надійністю і гарантією якості.

Сучасні газорозрядні прожектори та інші освітлювальні прилади Ви можете купити дешево в Інтернеті за допомогою магазину Svetolux (Україна) з поставкою продукції в Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Миколаїв, Львів, Рівне та інші населені пункти України.