Reccagni Angelo (Італія)

Reccagni Angelo (Італія)

Reccagni Angelo - це італійська компанія, що займається виробництвом і реалізацією освітлювальної техніки. Головною філософією є оформлення світильників в особливо елегантному і вишуканому стилі. Грамотне поєднання давніх традицій з сучасними трендами сприяє створенню унікального і затребуваного продукту. Висока якість, привабливий дизайн і функціональність роблять бренд Reccagni Angelo популярним не тільки в своїй країні, але і за її межами.

Кожна модель в широкому асортименті компанії володіє своїми особливими рисами, які не притаманні іншим світильників. Переважно використання латуні, позолоти і платини в оформленні зовнішнього вигляду світильників з кожної колекції. Відповідність всім стандартам якості і дотримання всіх норм під час виробництва гарантує випуск продукції, яка є абсолютно безпечною і прослужить вам довгий час.

Освітлювальний прилад під брендом Reccagni Angelo стане відмінною прикрасою у вашому інтер'єрі. Нотки вишуканості і шикарності, привнесені таким елементом, стануть незамінною частиною всього оформлення. Італійська елегантність і шарм зроблять будь-яке приміщення дещо прекрасніше і привабливіше.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Reccagni Angelo (Італія)