Rimaluz (Іспанія)

Rimaluz (Іспанія)

Іспанська світлотехнічна компанія Рімалуз була заснована в 1990 році. По початку свого існування вона представляла з себе невелике підприємство, але за багато років бездоганної роботи значно розширилася і набула великої популярності. Якісна і надійна продукція, випущена під даним брендом, буде служити відмінним джерелом світла і красивою прикрасою у вашому домі.

Головними цілями Rimaluz є створення високоякісного внутрішнього освітлення, яке буде мати помірну і доступну ціну. Якість полягає, як і в декоративному оформленні, так і в технічних характеристиках. Проведення наукових розробок у сфері дизайну, введення сучасних технологій і спостереження за сучасними трендами сприяє створенню затребуваного продукту.

У виробництві використовується безліч різноманітних матеріалів алюміній, дерево, скло, метал і т.д. всі вони мають відповідне європейським стандартам якості. Передові методи виробництва і їх контроль позитивно позначаються на всіх характеристиках, що випускаються освітлювальних приладів. Відповідальна робота дизайнерів і архітекторів, які знають свою справу, також вносить свою частку в якість товару, що випускається.


Немає жодного товару.