Rogu (Іспанія)

Rogu (Іспанія)

Популярний іспанський бренд Рогу, що займається виробництвом освітлювальних приладів, був заснований в 1982 році. З самого початку існування головним напрямком підприємства було створення сучасних, декоративних світильників. У величезному асортименті можна відшукати практично будь-який тип джерела світла. Підвісні люстри, настінні бра, торшери, настільні лампи – це і безліч іншої продукції, виконаної з прекрасним зовнішнім оформленням, можна подивитися і придбати в каталогах Rogu.

Постійне введення нових елементів сприяє постійному розширенню асортименту продукції і появі нових, оригінальних моделей. Команда дизайнерів і конструкторів постійно займається даним питанням і результат їх роботи помітний. Виробництво освітлювальної техніки відбувається виключно за допомогою сучасного обладнання, що позитивно впливає на її якість.

Стиль, вишуканість і висока якість - такими словами можна охарактеризувати продукцію бренду Рогу. Поєднання технологічного елемента з незвичайними формами і різними матеріалами позитивно впливає на вишуканість і функціональність світильників. Відповідність Європейські стандартам і постійна перевірка якості гарантує безпеку і довговічність товару, що випускається під іспанським брендом Rogu.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Rogu (Іспанія)