Rotaliana (Італія)

Rotaliana (Італія)

Італійська світлотехнічна компанія Роталіана була заснована в 1999 році. Головним напрямком є виробництво освітлювальної техніки для дому та офісу. Основна філософія підприємства-це використання сучасних технологій і високоякісних матеріалів. У величезному асортименті ви зможете відшукати шикарні люстри, вишукані торшери, лаконічні бра і функціональні настільні лампи.

Активне зростання і розвиток італійського підприємства rotaliana відбувається завдяки постійній появі нових розробок, якими займаються співробітники компанії – дизайнери, художники, конструктори. Сміливі рішення і деякий ризик в дизайнерському аспекті приносить свої плоди і продукція компанії стає з кожним днем все більш актуальною. Такий підхід до роботи сприяє створенню особливо вражаючих освітлювальних систем.

Основними використовуваними матеріалами є матове і прозоре скло. Також дуже часто використовується глянсове покриття, яке надає світильнику особливого зовнішнього вигляду. Також для виготовлення каркасів і вставок застосовують метал і алюміній. Грамотне поєднання перерахованих вище матеріалів гарантує створення такого товару, який буде затребуваний і стане відмінною прикрасою для будь-якого інтер'єру.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Rotaliana (Італія)