Searchlight (Англія)

Searchlight (Англія)

Англійська компанія Серчлайт почала своє існування в 1954 році. Зараз вона досить популярна на території Європи завдяки тому, що виготовляється продукція різноманітна і оригінальна. Завжди затребувана класика або рішення в стилі хай-тек дозволяють догодити кожному, хто захоче придбати світильники. Також вся продукція відповідає європейським стандартам якості, що не може не радувати.

Поєднання оригінальності і високої якості - це те, чим мотивується компанія в створенні своєї освітлювальної техніки. У широкому асортименті надані найрізноманітніші джерела світла: від класичних люстр, які прикрасять вашу спальню, до функціональних настільних ламп, що сприяють комфортному виконанню роботи. Серед безлічі світильників кожен зможе знайти саме те, що бажає.

Для створення продукції Searchlight використовується тільки високоякісна сировина, що сприяє довгому терміну служби і відповідному її виду. Латунь, скло, метал або текстиль - все це проходить перевірки, що підтверджують їх придатність і якість. Рівномірне співвідношення якості і ціни роблять їх освітлювальні прилади ще більш привабливими і затребуваними.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Searchlight (Англія)