Шафи

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Артикул: P32-F1-028
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 17 990.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Як купити шафу: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН SVETOLUX

Шафа є меблями, яка була, є і буде в кожному будинку. Неможливо уявити собі комфортне життя без даного меблевого виробу. Як ми всі знаємо головна його функція-це зберігання різноманітних предметів, зокрема речей. Також деякі моделі володіють прекрасним і вишуканим зовнішнім виглядом, який лаконічно доповнить інтер'єр і прикрасить його.

Існує кілька класифікацій, за якими диференціюють шафи різних типів. Перша - по розташуванню, тобто шафи стаціонарні і шафи, вбудовані в стіну і пов'язані із загальним каркасом будинку. Друга - по дверному пристрою. Орні двері, двері "гармошкою" і розсувні. Третя - за призначенням. Тобто шафи для одягу, білизни, посуду, книг і т.д. варто більш детально поговорити про три найбільш популярних видах даної меблів.

Шафа для одягу. Його пристрій досить просте, корпус розділений на дві частини. В одній частині розміщена планка для підвішування вішалок, в іншій - полиці і висувні ящики для більшої зручності. Зазвичай має досить значні розміри для можливості розміщення в ньому якомога більшої кількості різноманітних елементів одягу. Покриття, колір та інші зовнішні характеристики даного меблевого виробу можуть бути абсолютно різноманітними, докладніше про них можна дізнатися в нашому інтернет магазині.

Шафи для посуду. Існує два типи меблів, яка придатна для зберігання посуду і столових приладів або столової білизни - це сервант і буфет. Зазвичай влаштовані так: верхня частина має засклені дверцята і полки, Нижня - глухі дверцята, полки і висувні ящики. І все ж між ними є певна різниця, дізнатися про яку можна в інтернет магазині за відповідним запитом.

Шафи для книг. Влаштовані найбільш просто, зазвичай складаються з корпусу і перпендикулярно розміщених полиць. Також існують моделі з заскленими дверцятами або просто розсувним склом. Іноді в нижній частині розміщується шафка c глухими дверцятами для зберігання більш старих або не затребуваних книг.

Купуючи будь-який з вищезазначених шаф, варто переглянути всі можливі варіанти для найбільш якісного вибору. Зробити це можна дуже просто, зайшовши в наш інтернет магазин Светолюкс. Тут дуже зручно і доступно розподілені всі існуючі моделі, що спростить вибір і покупку даної меблів. Детальний опис товару допоможе зробити правильний вибір, відповідний Вашим бажанням.