Sigma (Польща)

Sigma (Польща)

Польська світлотехнічна компанія Сигма почала історію свого існування в 1996 році. З плином часу вона досягла досить великої популярності в Європі і країнах СНД. Створюючи прекрасні, декоративні світильники для побутового освітлення, вони приваблюють безліч зацікавлених покупців. Грамотне поєднання відмінного зовнішнього вигляду і освітлювальних характеристик роблять їх продукцію доречною і актуальною практично для будь-якого інтер'єру.

Головним напрямком бренду Sigma є виготовлення освітлювальних приладів внутрішнього освітлення. У каталогах компанії можна відшукати джерела світла для будь-якого житлового приміщення. Вишукані люстри для спалень, практичні бра для ванної кімнати або шикарні торшери для вітальні – все це і багато іншого допоможе створити ефектне освітлення у вашому будинку.

У каталозі Сигма 2016 надані освітлювальні прилади, які виражають всю філософію підприємства. Правильні геометричні форм, чіткі риси і колірна гамма, які прекрасно грають один з одним. Білі світильники, що привносять в інтер'єр світлість і теплоту або чорні матові, що додають нотки романтичності і інтимності, який підібрати джерело світла - вирішувати тільки Вам.


Немає жодного товару.