SLV (Німеччина)

SLV (Німеччина)

Німецька компанія SLV займається виробництвом і реалізацією інтер'єрних і професійних світильників. Головними напрямками є виготовлення побутової та офісної освітлювальної техніки. Сучасний зовнішній вигляд, висока якість і багатофункціональність наданого товару робить його затребуваним серед покупців. Оригінальний дизайн і особливі технічні характеристики стануть відмінною прикрасою в будь-якому будинку.

У широкому асортименті бренду SLV можна знайти світильники, які мають певну стилістичну зв'язок і за допомогою них можна створити єдине світлове оформлення. Такий спосіб активно використовується для освітлення різноманітних громадських закладів або, наприклад, готелів. Сучасний зовнішній вигляд і ефективне світло, яке випромінюють німецькі освітлювальні прилади, буде дуже доречним в такому місці.

Стильний зовнішній вигляд і ідеальна конструкція роблять освітлювальну техніку бренду SLV практично бездоганною. Деякі моделі навіть використовуються для підсвічування картин в галереях, що говорить про популярність і довіру, наданому німецької компанії. Для цінителів більш вишуканих моделей, але менш функціональних, так само існують деякі світильники, що задовольняють їх бажання.


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Грунтовий світильник SLV 228411 Dasar Flat LED 230V
Артикул: P58-228411
В наявності
Відгуки (0)

Ціна: 3 611.00 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Каталог светильников SLV (Німеччина)