Столи

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Артикул: P32-F4-004
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 2 990.00 грн.

Артикул: P32-F4-003
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 4 990.00 грн.

Артикул: P32-F5-036
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 5 490.00 грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Як купити стіл: інтернет-МАГАЗИН SVETOLUX

Стіл-незамінна меблі в кожному будинку, без якої зручне життя або робота неможлива. Виготовляється з різноманітних матеріалів, починаючи деревом і закінчуючи металом. Зазвичай має плоску поверхню і чотири опори. Можуть мати різну форму: квадратну, круглу, овальну, прямокутну або з закругленими краями. Також існують моделі з висувними ящиками і багатьма іншими деталями, які розширюють його функціональні можливості.

Обідній стіл. Зазвичай простий і має невеликі прямокутні або круглі розміри. У його пристрої немає нічого зайвого, що і не потрібно в його використанні. Звичайно ж його зовнішнє оформлення і форма можуть бути різними, але його функція одна і та ж. Більшість моделей мають механізм, що дозволяє розсовувати стіл і таким чином збільшувати його площу.

Круглий або овальний обідній стіл є дуже практичним варіантом, так як за ним одночасно можуть сісти від шести до дванадцяти чоловік. Такий варіант є найбільш актуальним для великих сімейств або для тих, хто часто приймає гостей в своєму будинку. Також доречно їх використання під час вечірок, так як на них без проблем можна розмістити величезну кількість закусок.

Стіл для кабінету. Дана меблі є обов'язковою в створенні солідного і вишуканого інтер'єру в кабінеті керівника. Даний стіл представляє з себе меблевий виріб з особливим зовнішнім виглядом і присутністю багатьох функцій. Для його виготовлення використовують переважно дорогі і натуральні породи дерева, що робить їх оформлення ще більш ефектним.

Не варто забувати також про столах з інших матеріалів: пластику або металу. Вони хоч і є менш популярними, але все ж мають свою частку серед всіх використовуваних подібних меблевих виробів. Пластиковий стіл відмінно впишеться в інтер'єр стилю хай-тек і додасть йому модернових рис. Не варто забувати про те, що дані меблі багато говорить про смак і переваги власника столу, тому варто підібрати його правильно.

Щоб спростити вибір і покупку, обов'язково варто зайти в наш інтернет магазин, в якому можна відшукати всі цікавлять вас різновиди столів, підібрати їх розмір, зовнішній вигляд і т.д. доступна ціна, якість і зручність - все це гарантує наш торговий сайт. Такий спосіб перегляду і придбання дуже зручний, так як не потрібно витрачати на нього багато свого часу.