Tector (Італія)

Tector (Італія)

Tector - це компанія, яка займається виробництвом і реалізацією освітлювальної техніки. Почала своє існування в 1980 році і з того часу значно зросла і розширилася в багатьох планах. Деякий час після свого заснування займалася виготовленням трансформаторів, але пізніше перейшла на освітлювальні прилади. Особлива увага приділялася прожекторам і світлодіодним лампам, які використовуються для абсолютно різноманітних цілей.

Зараз Tector поєднує роботу над трансформаторами і світильники, але велика частина уваги приділяється другим. Освітлювальні прилади даного бренду традиційно мають шикарний і вишуканий італійський дизайн, а також якість, що відповідає європейським стандартам. Завдяки даному поєднанню вони придбали досить велику популярність серед покупців самих різних країн.

Величезним достоїнством Тектор є широкий асортимент світильників самих різних моделей і стилістичних оформлень. Введення нових наукових розробок сприяє постійному підвищенню ефективності світла і загальній якості світильників. Багатофункціональні прожектори даної компанії користуються високим попитом і популярністю.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Tector (Італія)