Tom Dixon (Великобританія)

Tom Dixon (Великобританія)

Том Діксон в 2002 році заснував світлотехнічну однойменну компанію Tom Dixon і з того часу вона є досить великим постачальником освітлювальної техніки. Постійно працюючи над своїм асортиментом, вони змогли накопичити досить велику базу різноманітних світильників. Сміливі, але одночасно розумні рішення дизайнерів сприяють просуванню і поширенню продукції даного бренду.

Важливо відзначити те, що кожна Технічна одиниця, випущена англійською компанією, володіє не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але і високими освітлювальними характеристиками. Том Діксон-це кращий приклад того, як потрібно правильно поєднувати зовнішнє оформлення з технічними характеристиками відмінної якості. Повністю задовольняючи бажання покупців, підприємство змогло роздобути свою зацікавлену аудиторію.

Колекції, наявні в наявності, насичені найвишуканішими і одночасно оригінальними моделями світильників. Прекрасні люстри з плафоном, який з внутрішньої частини покритий тонким шаром металу або латуні, гідні особливої уваги. Кожен освітлювальний прилад англійського бренду буде відмінним джерелом світла у вашому домі.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Tom Dixon (Великобританія)