Tredici Design (Італія)

Tredici Design (Італія)

Флорентійська компанія Тредіці Дезігн з'явилася на ринку світлотехніки в 1964 році. З року в рік співробітники підприємства створюють освітлювальні прилади з унікальним дизайнерським оформленням. Поєднання давніх традицій з сучасними нововведеннями є головною філософією італійців. Переважне використання різноманітного скла, кришталю і мармуру позитивно впливають на красу дизайну.

Світильники популярного італійського бренду володіють унікальним пристроєм корпусу з кованого металу. Дрібні декоративні деталі, які створюють все загальне оформлення, являють собою різноманітні листочки, квіти, виготовлені зі скла або кришталю. Величезний, позитивний внесок в дизайн освітлювальних приладів робить те, що співробітники не бояться експериментувати і постійно вдосконалюють свою продукцію.

Головною унікальністю Tredici Design є те, що вони не побоялися поєднати знання, накопичені за багато років існування з новаціями, придбаними в наш час. Завдяки суворому дотриманню стандартів якості і постійному контролю процесу виробництва, освітлювальна техніка має найвищі освітлювальні та дизайнерські якості.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Tredici Design (Італія)