Troll (Іспанія)

Troll (Іспанія)

Troll-це іспанська компанія, яка була заснована в 1937 році. Весь час свого існування займається виробництвом різноманітної освітлювальної техніки. Завдяки копіткій праці співробітників підприємства вийшло створити значуще ім'я на світлотехнічному ринку і роздобути велику аудиторію покупців. Комбінація оригінального дизайну, високої якості сировини і сучасного виробництва сприяє досягненню високих результатів у своїй справі.

Вся філософія Тролл полягає в яскравих і контрастних тонах, що відбиваються на загальному емоційному тлі. Кожен випускається світильник змушує зупинитися і розглянути докладніше його унікальні і вишукані деталі. Оформлення, створюване дизайнерами, відмінно виконує функцію залучення уваги, тому такий освітлювальний прилад буде відмінною деталлю в будь-якому інтер'єрі.

Серед величезної кількості різноманітних колекцій, кожен з покупців зможе відшукати той продукт, який йому по істині подобається. Класичні люстри з каталогу Бейорама стануть відмінним доповненням для вітальні або спальні, а бра в стилі хай-тек гармонійно впишуться в світлове оформлення ванної або коридору.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Troll (Іспанія)