Тумби

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Артикул: P32-F5-007
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 4 490.00 грн.

Артикул: P32-F3-005
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 5 890.00 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Як купити тумбу: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН SVETOLUX

Тумба – це меблевий виріб, який відрізняється від інших наявністю орних дверцят. Також зазвичай вона має невеликі розміри щодо шаф або комодів. Не варто забувати і про комбінацію тумби і комода, званої «креденц». Поєднання висувних ящиків і дверцят, що розкриваються на оранку, і робить його такими меблями. Найпопулярнішими в даний час є тумби для передпокою, кабінету і вітальні.

Тумба для передпокою. Головна функція даної меблів-зберігання взуття та взуттєві приналежності. Така тумба має досить значною масивністю для того, щоб на неї можна було сісти і взуватися більш зручно. Унікальним є тип тумби, іменований "Слім". Він, на відміну від вищезгаданого типу, має досить велику висоту, але тонкі бічні стінки (15 – 20 см). Усередині розміщені стулки або полиці для розміщення різноманітного взуття.

Тумби для кабінету. Мають деяку зовнішню схожість з тумбами, але їх функція полягає зовсім в іншому. Найбільш доречно зберігати в них канцелярське приладдя, папери і папки. Встановлюють їх зазвичай біля робочого столу для того, щоб було зручно і просто дістати або покласти те, що потрібно. Також актуальні висувні тумби на коліщатках. У таких тумбах ще зручніше зберігати папки з документами, бланки або журнали.

Тумби для вітальні. Такі меблеві вироби найчастіше грають роль підставки для телевізорів і додають до них комплектуючих. Виходячи з цього варто зрозуміти, що вони досить масивні і міцні, так як цього вимагає їх головна функція. Висота їх відносно невелика, а площа верхньої дошки може бути досить значною. Само собою, вони також мають висувні полиці або маленькі дверцята для розміщення різноманітних мультимедійних комплектуючих. Такі моделі останнім часом стають все більш популярними і використовуваними, так як підвищується кількість придбань подібних девайсів.

Для того, щоб побачити своїми очима перераховані вище меблі і зробити правильний вибір, рекомендуємо зайти в наш інтернет-магазин. Там дуже доступно розподілені всі наявні типи тумб, що дозволяє підібрати бажаний тип меблів. Різноманітні стилі оформлення і використовувані для виготовлення матеріали, роблять вибір ще ширше, що є досить приємним фактом. Також величезний плюс полягає в тому, що у нас доступні ціни для кожного бажаючого придбати щось з наданих товарів.