Подовжувачі мережеві фільтри

У сьогоднішній квартирі або офісному будинку є величезна кількість електроприладів та їх, найчастіше, значно більше, ніж розеток. Подовжувач або мережевий фільтр - це пристосування для підключення електроприладів, розташованих в важкодоступних місцях. Мережевий подовжувач від мережевого фільтра відрізняється функцією захисту від імпульсних мережевих перешкод і стрибків напруги в мережі.
Блок розеток Eglo 90748 Park
3640.00грн.
Блок розеток Eglo 93426 Park
2221.00грн.
Вулична розетка Trio 9961-11 Steckdosen
3799.00грн.
Вулична розетка Trio 9962-11 Steckdosen
3799.00грн.
Вулична розетка Trio 9963-11 Steckdosen
3799.00грн.
Подовжувач MANGO KF-FB
2691.36грн.
Подовжувач MANGO KF-FBG
4670.27грн.
Подовжувач MANGO KF-FBG
3890.07грн.
Програматор STER TS-MF1
259.00грн.
Розгалужувач ZARK KRT/2-1
16.00грн.
Розгалужувач ZARK KRW-3
16.00грн.
Таймер CYBER TM-6
612.00грн.

Відповіді на типові запитання

Подовжувачі мережеві фільтри в Україні

Ціна на подовжувачі мережеві фільтри від 16грн. до 4670.27грн.
Ви можете звернутися за допомогою у виборі до нашого менеджера, який підбере для Вас найбільш підходящі подовжувачі мережеві фільтри, які відповідають усім побажанням. Також Ви можете оформити замовлення онлайн, скориставшись кошиком покупок на сайті.
Варто звернути увагу на характеристики, які максимально наближаються по Вашим вимогам. Це може бути розмір, максимально допустима потужність, колір і т.п.
Ми ефективні, так як враховуємо індивідуальні побажання кожного Клієнта, підбираємо від 3 до 5 позицій згідно уподобань. В інтернет-магазині Svetolux - 12 товарів в прайсі (28.01.22). У нас можете замовити подовжувачі мережеві фільтри з доставкою по Україні за допомогою перевізників в усі міста (Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Чернівці, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Суми, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Ужгород).
Подовжувачі мережеві фільтри

ЯК КУПИТИ ПОДОВЖУВАЧІ, МЕРЕЖЕВІ ФІЛЬТРИ: ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН SVETOLUX

Сьогодні кожен будинок, офіс, виробництво забезпечено масою побутової техніки. Комп'ютери, холодильники, мікрохвильові печі, пральні машинки – все це є необхідним для нас. Подовжувачі, мережеві фільтри дозволять захистити побутову техніку від різких підвищень електроенергії в мережі. Спочатку мережевий фільтр подовжувач був призначений в основному для комп'ютерів . З появою і доступністю на ринку побутової техніки, виникли проблеми з перепадом напруги, що збільшило попит на мережеві фільтри і подовжувачі. Основна функція мережевого фільтра – це захист техніки, шляхом автоматичного відключення при перепадах напруги в мережі.

Чим відрізняється мережевий фільтр від подовжувача

Зовні, мережевий фільтр подібний подовжувача, але мережевий фільтр включає в свою конструкцію варистор, що оберігає техніку від перешкод і різких перепадів напруги. Споживачі часто плутають мережевий фільтр з подовжувачем через візуального подібності, але все ж подовжувачі не володіють захисними елементами від перепадів напруги.

Основні характеристики при виборі мережевого фільтра подовжувача

При виборі мережевого фільтра подовжувача необхідно особливу увагу приділити найбільшому значенню імпульсних перевантажень, від цього буде залежати, наскільки високі перевантаження зможе мережевий фільтр поглинати. Подовжувач має три види запобіжників: плавкий (є основним), швидкодіючий і ще один вид –тепловий. Виходячи з цього, слід звернути увагу на те, скільки фільтр має запобіжників, так як не всі виробники встановлюють всі три типи. Щоб переконається в тому, що фільтр працює, він оснащений світлодіодом, який загоряється при підключенні до джерела живлення і відключається в тому випадку, якщо елемент захисту вийшов з ладу. Ця функція досить-таки важлива, і бажано купити Фільтр мережевий подовжувач з цією функцією.

В мережевих фільтрах подовжувачах встановлюю від чотирьох до шести розеток під євро стандарт, можливо, що одна розетка може бути старого типу без заземлення, на випадок якщо є техніка з виделкою старого типу. Мережевий фільтр подовжувач sven є практичним джерелом живлення, вирішальний дві проблеми: надійний захист від перепадів напруги і достатня кількість розеток. В каталозі інтернет магазину Svetolux можна мережевий фільтр подовжувач купити на 5 або 6 роз'ємів будь – якого кольору з довжиною кабелю 1,8-5 м.

Правила безпеки використання подовжувача

Будь-яка техніка вимагає правильної експлуатації. Основні правила експлуатації мережевих фільтрів подовжувачів:

  • мережеві фільтри подовжувачі не можна підключати між собою, так як це сприяє збільшенню струму при заземленні;
  • кондиціонер, холодильник, пилосос-всі побутові пристрої, що мають збільшені пускові старти підключати до фільтру мережевому заборонено (відноситься і до нагрівальних приладів);
  • ДБЖ (джерело безперебійного живлення) підключати до фільтру не рекомендується.

Купити дешево мережевий фільтр подовжувач ви можете в інтернет магазині «Світлолюкс» (вся Україна), широкий асортимент продукції дозволить вибрати мережевий фільтр подовжувач з різною довжиною кабелю і наявністю розеток. Лідируючим виробником даного сегмента є Kanlux (Польща). У нас ви зможете не тільки придбати продукцію за найкращими цінами, але і заощадити час і кошти. Svetolux - це не тільки надійна Світлотехніка і комплектація до різного виду техніки, але і гарантована якість виробника. Ми цінуємо своїх покупців, і ми впевнені, що сайт інтернет магазину Svetolux зможе задовольнити ваші потреби. Ласкаво просимо в наш інтернет магазин, доставку проводимо по всій території України!