Подовжувачі мережеві фільтри

У сьогоднішній квартирі або офісному будинку є величезна кількість електроприладів та їх, найчастіше, значно більше, ніж розеток. Подовжувач або мережевий фільтр - це пристосування для підключення електроприладів, розташованих в важкодоступних місцях. Мережевий подовжувач від мережевого фільтра відрізняється функцією захисту від імпульсних мережевих перешкод і стрибків напруги в мережі.
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Артикул: P47-9961-11
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 3 538.00 грн.

Артикул: P47-9962-11
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 3 538.00 грн.

Артикул: P47-9963-11
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 3 538.00 грн.

Артикул: P1-2181
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 16.00 грн.

Артикул: P1-4395
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 2 691.36 грн.

Артикул: P1-1001
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 259.00 грн.

Артикул: P1-4396
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 3 890.07 грн.

Артикул: P1-1016
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 612.00 грн.

Артикул: P1-4397
Термін доставки 21 день
Відгуки (0)

Ціна: 4 670.27 грн.

Артикул: P1-2180
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 16.00 грн.

Артикул: P7-93426
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 2 221.00 грн.

Артикул: P7-90748
Термін доставки 1-2 дні
Відгуки (0)

Ціна: 3 640.00 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Як купити подовжувачі, мережеві фільтри: інтернет-магазин SVETOLUX

Сьогодні кожен будинок, офіс, виробництво забезпечено масою побутової техніки. Комп'ютери, холодильники, мікрохвильові печі, пральні машинки – все це є необхідним для нас. Подовжувачі, мережеві фільтри дозволять захистити побутову техніку від різких підвищень електроенергії в мережі. Спочатку мережевий фільтр подовжувач був призначений в основному для комп'ютерів . З появою і доступністю на ринку побутової техніки, виникли проблеми з перепадом напруги, що збільшило попит на мережеві фільтри і подовжувачі. Основна функція мережевого фільтра – це захист техніки, шляхом автоматичного відключення при перепадах напруги в мережі.

Чим відрізняється мережевий фільтр від подовжувача

Зовні, мережевий фільтр подібний подовжувача, але мережевий фільтр включає в свою конструкцію варистор, що оберігає техніку від перешкод і різких перепадів напруги. Споживачі часто плутають мережевий фільтр з подовжувачем через візуального подібності, але все ж подовжувачі не володіють захисними елементами від перепадів напруги.

Основні характеристики при виборі мережевого фільтра подовжувача

При виборі мережевого фільтра подовжувача необхідно особливу увагу приділити найбільшому значенню імпульсних перевантажень, від цього буде залежати, наскільки високі перевантаження зможе мережевий фільтр поглинати. Подовжувач має три види запобіжників: плавкий (є основним), швидкодіючий і ще один вид –тепловий. Виходячи з цього, слід звернути увагу на те, скільки фільтр має запобіжників, так як не всі виробники встановлюють всі три типи. Щоб переконається в тому, що фільтр працює, він оснащений світлодіодом, який загоряється при підключенні до джерела живлення і відключається в тому випадку, якщо елемент захисту вийшов з ладу. Ця функція досить-таки важлива, і бажано купити Фільтр мережевий подовжувач з цією функцією.

В мережевих фільтрах подовжувачах встановлюю від чотирьох до шести розеток під євро стандарт, можливо, що одна розетка може бути старого типу без заземлення, на випадок якщо є техніка з виделкою старого типу. Мережевий фільтр подовжувач sven є практичним джерелом живлення, вирішальний дві проблеми: надійний захист від перепадів напруги і достатня кількість розеток. В каталозі інтернет магазину Svetolux можна мережевий фільтр подовжувач купити на 5 або 6 роз'ємів будь – якого кольору з довжиною кабелю 1,8-5 м.

Правила безпеки використання

Будь-яка техніка вимагає правильної експлуатації. Основні правила експлуатації мережевих фільтрів подовжувачів:

- мережеві фільтри подовжувачі не можна підключати між собою, так як це сприяє збільшенню струму при заземленні;

– кондиціонер, холодильник, пилосос-всі побутові пристрої, що мають збільшені пускові старти підключати до фільтру мережевому заборонено (відноситься і до нагрівальних приладів);

– ДБЖ (джерело безперебійного живлення) підключати до фільтру не рекомендується.

Купити дешево мережевий фільтр подовжувач ви можете в інтернет магазині «Світлолюкс» (вся Україна), широкий асортимент продукції дозволить вибрати мережевий фільтр подовжувач з різною довжиною кабелю і наявністю розеток. Лідируючим виробником даного сегмента є Kanlux (Польща). У нас ви зможете не тільки придбати продукцію за найкращими цінами, але і заощадити час і кошти. Svetolux - це не тільки надійна Світлотехніка і комплектація до різного виду техніки, але і гарантована якість виробника. Ми цінуємо своїх покупців, і ми впевнені, що сайт інтернет магазину Svetolux зможе задовольнити ваші потреби. Ласкаво просимо в наш інтернет магазин, доставку проводимо по всій території України!