Ulma (Італія)

Ulma (Італія)

Італійська фабрика Ulma займається виробництвом освітлювальної техніки з 1985 року. Високоякісна продукція, що випускається під даним брендом, складається з найрізноманітніших матеріалів, які відповідають всім європейським стандартам. Кришталь, скло, метал, позолота – все це в правильному поєднанні дозволяє створювати товар особливої краси. Швидке зростання підприємства і його успіх був досягнутий завдяки дотриманню найстаріших італійських традицій.

Дизайнери компанії Ulma постійно розробляють нові рішення в оформленні освітлювальної техніки і створюють унікальний продукт. Поєднуючи прекрасний дизайн з сучасними технологіями і незвичайними італійськими рисами виходить створювати світильники, які популярні і затребувані. Таке джерело світла буде доречний в будь-якому інтер'єрі і створить в освітлюваному приміщенні особливий затишок.

Постійна і активна розробка нових колекцій сприяє постійному розширенню асортименту і появі нових, оригінальних світильників. Різноманітні комбінації матеріалів і колірного оформлення – це певний ризик, на який постійно йде підприємство, але як показує результат - цей ризик цілком виправданий.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Ulma (Італія)