Ultraluce (Італія)

Ultraluce (Італія)

Ultraluce є одним з брендів італійського концерну ФАЛА. Даний філія почав своє існування в 2003 році і з тих пір значно виріс і розширився. Головна його спеціалізація-це виробництво освітлювальної техніки в стилі арт-деко. Весь асортимент переповнений оригінальними і вишуканими світильниками, які володіють не тільки привабливим дизайном, але і високою якістю.

Завдяки досить великій популярності Ultraluce не тільки в Італії, але і за її межами, вони надають освітлювальну техніку не тільки для побутового освітлення, але і для готельного, ресторанного та театрального світлового оформлення. Грамотна гра форм в поєднанні з контрастною кольоровою палітрою сприяють створенню особливо красивих освітлювальних приладів.

Особливої уваги варта колекція пік-ап, в якій зібрані світильники переважно з пластика. Вищезгадані нестандартні форми в даному каталозі виражені особливо яскраво. Кожен продукт переповнений італійськими, експресивними рисами, які привертають увагу покупця. Таке джерело світла буде відмінною деталлю, яка привнесе свої, оригінальні риси в будь-який інтер'єр.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Ultraluce (Італія)