Unolux (Словакія)

Unolux (Словакія)

Унолюкс - це компанія, що займається виробництвом і реалізацією освітлювальної техніки з 1995 року. На даний момент бренд відомий більш ніж в ста двадцяти країнах по всьому світу, що є показником його якісної роботи. Постійна розробка нових, оригінальних дизайнерських рішень позитивно впливає на популярність продукції, що виготовляється.

Сучасні технології, які використовуються в процесі виробництва, дозволяють виконувати досить великі обсяги роботи за досить короткі терміни і ні в якому разі не знижувати рівень якості світильників. Застосування інноваційних нововведень в поєднанні з оригінальним зовнішнім оформленням робить освітлювальну техніку Unolux саме тим, що бажають роздобути покупці для освітлення свого будинку.

Постійне бажання розвиватися і рости сприяють постійному зростанню компанії і поповненню колекцій новими, гідними моделями освітлювальних приладів. Рівномірний поділ уваги на дизайнерську і технологічну частину продукції, що виготовляється дозволяє розробляти не тільки привабливі джерела світла, але і такі, які сприятимуть створенню ефектного освітлення.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Unolux (Словакія)