Villari (Італія)

Villari (Італія)

Італійська компанія Вілларі займається виробництвом багатьох елементів інтер'єру і зокрема освітлювальних приладів. Підприємство було засноване в 1960 році сім'єю італійських художників. У виробництві джерел світла дотримується суворий контроль якості, а над дизайном світильників працюють дизайнери, які знають свою справу. Приділяючи багато уваги дрібницям, виходить створювати продукт, який радує око.

Асортимент світильників не значний, але зате значний їх зовнішній вигляд і якість. Характерні італійські риси в поєднанні з високою якістю і вишуканим декоративним оформленням сприяють створенню справжнього об'єкта мистецтва. Класичні настільні лампи з шикарним абажуром і кованою ніжкою – це те, що стане відмінною прикрасою для робочого кабінету.

Бренд Villari, в першу чергу, є тим, хто диктує тренди іншим подібним підприємствам. Досягнення такого успіху не є просто удачею-це праця, яка за багато років принесла свої плоди. Відповідальний підхід до роботи, якісна сировина і постійний контроль сприяють тому, що вся продукція, що випускається під даним брендом стає тим, чого бажає покупець.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Villari (Італія)