Wever & Ducre (Бельгія)

Wever & Ducre (Бельгія)

Бельгійська світлотехнічна компанія Wever & Ducre почала своє існування в 1985 році. Дотримання трендів і оновлення асортименту за допомогою введення сучасних технологій і революційних дизайнерських рішень сприяє поповненню асортименту новими, оригінальними моделями світильників. Кожен наданий освітлювальний прилад висловлює в собі всю філософію бельгійського бренду.

Величезні сили, вкладені в роботу над своєю продукцією, в поєднанні з талантом і професіоналізмом співробітників, сприяли розвитку підприємства і придбання визнання покупців у багатьох країнах. Гармонійне поєднання привабливого зовнішнього вигляду і технічних характеристик робить їх продукцію практичним і раціональним джерелом світла не тільки для побутового, але і для громадського освітлення.

Постійні розробки та експерименти в сфері зовнішнього оформлення освітлювальних приладів позитивно відображаються на асортименті колекцій підприємства Wever & Ducre. Баланс якості і доступної ціни є тим, що приваблює досить велику частину аудиторії. Світильники даного бренду є відмінним рішенням для створення ефектного і економічного освітлення.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Wever & Ducre (Бельгія)