Wibre (Німеччина)

Wibre (Німеччина)

Вібре є світлотехнічною компанією, яка почала свою діяльність в 1919 році. По початку своєї роботи підприємство займалося випуском різноманітних приладів повсякденного користування, але в подальшому змінило вектор своєї роботи в бік освітлювальної техніки. На даний момент німецький бренд є найбільшим постачальником вуличних світильників для фонтанів або басейнів.

Створюючи освітлювальну техніку для різних водойм потрібно глибоке знання технологічної частини джерел світла і створення правильної конструкції, чим і володіє підприємство Wibre. Їх продукція використовується для світлового оформлення значущих проектів по всій Європі і світу, що говорить про високу якість і відповідному зовнішньому вигляді освітлювальних приладів.

Бренд має в своєму асортименті колекції, які насичені різноманітними прожекторами, що володіють різними освітлювальними і дизайнерськими характеристиками. Широкий спектр продукції дозволяє кожному підібрати той світильник, який буде найбільше доречний в світловому оформленні певного об'єкта. Якість, краса і безпека – ось основні правила популярного німецького бренду.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Wibre (Німеччина)