Wofi (Німеччина)

Wofi (Німеччина)

Діяльність німецького світлотехнічного підприємства Вофі почалася в 1959 році. Минуло пів століття і компанія перетворилася в значимий, авторитетний бренд, який на даний момент популярний у всьому світі. Його робота спрямована на виготовлення та реалізацію якісної освітлювальної техніки. Постійні інноваційні розробки в дизайнерській і технічній сфері позитивно позначаються на різноманітності наданого асортименту.

Приділяючи увагу всім характеристикам світильників, починаючи від якості світлових променів і закінчуючи зовнішнім оформленням, а також постійно спостерігаючи за трендами і новими технологіями, німецький бренд постійно складає гідну конкуренцію іншим, подібним компаніям. Реалізовуючи тільки кращі дизайнерські рішення виходить створювати ефектні освітлювальні прилади.

Розглянувши докладніше колекції Wofi, можна знайти різні типи світильників. Бра, люстри, торшери, настільні лампи – все це володіє високою німецькою якістю і прекрасним, що привертає зовнішнім виглядом. Постійне поповнення асортименту новими, практичними моделями джерел світла сприяє задоволенню бажань кожного покупця, який заглянув в їх каталог.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Wofi (Німеччина)