Zava (Італія)

Zava (Італія)

Історія італійської світлотехнічної компанії зава починається в 1982 році. Вона була створена на грунті великого таланту людини, яка заснувала її. Вкладені в її розвиток праця і енергія посприяли швидкому зростанню і розвитку підприємства, як важливої одиниці на ринку освітлювальної техніки. Дотримання найважливіших цінностей італійського народу і грамотне введення сучасних технологій позитивно позначилося на популярності бренду.

Головною і найбільш помітною рисою світильників Zava є величезна кількість металу в конструкції. Особливі методи обробки даної сировини посприяли швидкому досягненню високої якості і привабливого зовнішнього вигляду. Таке сучасне виробництво в поєднанні з дизайном, який не просто перевершити, і є ключем до успіху.

Колекції, які є в наявності підприємства сповнені якогось протиріччя, що є особливою родзинкою бренду. Грубі риси кованого метал разом з м'яким і теплим світлом роблять такий світильник оригінальною деталлю для інтер'єру, яка додасть краси і вишуканості в Ваш будинок. Даний бренд дуже цінує своїх покупців, тому зможе задовольнити бажання кожного.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Zava (Італія)