Zero (Іспанія)

Zero (Іспанія)

Світлотехнічна компанія Зеро була заснована в 1978 році. На самому початку свого існування вона вже мала величезний досвід в обробці скла, що дозволило швидко вивести підприємство на лідируючі позиції в торгівлі освітлювальною технікою. Деякі переваги покупців змусили компанію трохи розширити асортимент, що призвело до виготовлення світильників з металевим покриттям.

Копітка і відповідальна праця іспанського марення допоміг йому швидко вирости і розшириться. Набираючи на роботу тільки справжніх професіоналів своєї справи, використовуючи тільки якісні матеріали і виготовляючи освітлювальні прилади тільки за допомогою сучасних технологій підприємство легко зуміло роздобути повагу покупців у багатьох країнах.

У величезній кількості різноманітних колекцій освітлювальної техніки, зібраних компанією Zero за роки свого існування можна виділити деякі спільні риси. Головною і найбільш примітною рисою є вишукані і різні, за своєю формою і оформленню, абажури. Унікальні знання обробки скла і кришталю позитивно позначилися не тільки на красі випускаються світильників, але і на якості випромінюваного ними світла.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Zero (Іспанія)