Zonca (Італія)

Zonca (Італія)

Італійська компанія Zonca з'явилася в світлотехнічній індустрії в 1917 році. Її заснування і надалі швидкий розвиток відбувся завдяки неосяжному таланту і майстерності засновника підприємства – Маффео Зонса. Його радикальні ідеї та нововведення, що стосуються використовуваної сировини і дизайнерської частини світильників, сприяли розширенню і поліпшенню асортименту.

Сучасний підхід до виготовлення освітлювальної техніки практично не змінився-це все ті ж оригінальні та інноваційні рішення, які дозволяють задовольняти бажання кожного покупця і поповнити торгову базу. Кожен продукт, що випускається під брендом Zonca, є невеликим твором мистецтва, яке прикрасить будь-який інтер'єр, надавши йому прекрасні італійські риси.

Колекції, наявні в наявності, наповнені освітлювальними приладами, як для побутового, так і для готельного освітлення. Світильники італійського бренду використовуються в самих елітних готельних комплексах люкс класу, що говорить про їх високу якість і ефектному зовнішньому оформленні. Ресторани в Італії та за її межами також застосовують освітлювальну техніку Zonca для створення вишуканого світлового оформлення.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Zonca (Італія)