Zumtobel (Австрія)

Zumtobel (Австрія)

Австрійське світлотехнічне підприємство з'явилося в 1963 році, що досить давно для такої організації. Філософія Зумтобел ґрунтується на постійному введенні інноваційних технологій, що сприяє постійному розширенню асортименту освітлювальної техніки та залученню нової, зацікавленої аудиторії. Співпраця з іншими подібними підприємствами також позитивно позначається на зростанні і розширенні бренду.

Завдяки досить великій різноманітності виготовлених світильників, їх можна використовувати в абсолютно різних сферах світлового оформлення. Завдяки їх унікальному зовнішньому вигляду вони гармонійно поєднуються один з одним і створюють дуже привабливе світлове оформлення. З такою освітлювальною технікою інтер'єр приміщення придбає нові, вишукані риси і стане значно краще.

Колекції бренду Zumtobel зібрали в собі найрізноманітніші моделі освітлювальних приладів. Кожен наданий об'єкт володіє унікальним дизайнерським оформленням, яке виражається різними формами плафонів, широкою кольоровою гамою і освітлювальними характеристиками. Купуючи джерело світла від даного бренду, ви можете бути впевненими в красі створеного освітлення.


Немає жодного товару.

Каталог светильников Zumtobel (Австрія)