Оригінальні ідеї фасадної підсвічування будинку

Щоб надати зовнішньому вигляду заміського будинку особливий і унікальний вигляд, варто створити фасадне освітлення. Завдяки даному світловому оформленню його екстер'єр придбає нових фарб і унікальності.

що таке фасадне підсвічування будинку?

фасадний світильник

Словосполучення "вуличне освітлення" в розумінні багатьох - це світлове оформлення вулиць, парків або автодоріг, але це не зовсім так. Вуличні ліхтарі також активно використовуються для зовнішнього підсвічування будинків і називається таке освітлення фасадним. Для його створення недостатньо просто купити вуличні світильники і встановити їх. Щоб дане світлове оформлення мало презентабельний і красивий вигляд, потрібно знати деякі тонкощі.

Для початку потрібно підібрати фасадний світильник. Існує два найбільш популярних типи даних освітлювальних приладів:

· Односторонні;

· Двосторонні.

Важливо відзначити, що фасадні світильники - це різновид світильників бра, тільки вони випромінюють більш яскраве світло і мають більш високу стійкість до впливів зовнішнього середовища. Придбати їх можна, зайшовши в наш інтернет магазин освітлювальної техніки в розділ «Вуличні бра». Він влаштований так, що має зручний інтерфейс, який дозволить з легкістю підібрати потрібний освітлювальний прилад. Але покупка світильників-це тільки мала частина всієї роботи, найважливіше попереду.

Стаття по темі: Що таке світлодіодні прожектори і де їх використовують?

Як правильно встановлювати фасадні світильники?

світильник для підсвічування фасаду

Якщо ви хочете надати зовнішньому вигляду свого заміського будинку особливої родзинки, потрібно створити якісне фасадне освітлення. Для цього можна використовувати вуличні світильники Накладні, вони мають привабливий зовнішній вигляд і випромінюють яскраве світло. Також великим їх плюсом є те, що вони практично не займають зовнішнього простору і непомітні на поверхні стін будинку.

Якихось певних канонів по установці даних освітлювальних приладів не існує. Вид зовнішнього світлового оформлення повністю залежить від вашої фантазії і смаку. Головне-це розміщувати світильники на одному рівні, безладно розкидані по стіні освітлювальні прилади виглядають не дуже добре.

Якщо використовуються двосторонні світильники, то найкраще розмістити їх по екватору стіни. Таким чином світло рівномірно буде падати і на верхню частину будинку, і на нижню. Стельові світильники, тобто односторонні гармонійно виглядають під дахом будинку, висвітлюючи верхню частину будинку більш яскраво, а нижню - м'яким і легким світлом.