Гарне освітлення вулиць - не міф, а реальність!

Безпечне пересування і приємний відпочинок - це те, чого в наш час можна легко досягти за допомогою освітлення. Різноманітні, якісні освітлювальні прилади дозволяють створити світлове оформлення, яке буде максимально ефективним.

Вуличне освітлення має бути максимально якісним

вуличне освітлення

Цивілізоване життя в нічний час доби – це яскраве, ефективне і приємне вуличне освітлення. Зайти в інтернет магазин і купити вуличні ліхтарі - це ще не означає Створити розумне світлове оформлення вулиць. Багато що залежить від типу освітлювального приладу, місця і способу установки і т. п.

Особливу увагу варто приділити освітленню магістралей. Для нього використовують ліхтарі вуличного освітлення, які мають високу яскравість світла і його спрямованістю. До таких світильників відносяться:

· Ліхтарі з рефлектором;

· Світлодіодні прожектори.

За допомогою даних освітлювальних приладів створюється якісний світловий потік, який забезпечує безпечне і швидке пересування по автодорозі. Розміщення даних світильників впливає на якість освітлення не менше ніж використовуваний світильник. Висота над землею повинна бути не більше трьох метрів, відстань між ліхтарями близько двадцяти п'яти метрів. Таким чином світло розподіляється належним чином по всій освітлюваної площі і освітлення кожної ділянки максимально якісне.

Стаття по темі: Оригінальні ідеї фасадного підсвічування будинку

Світлове оформлення парку - це те, що має бути на вищому рівні

освітлення на вулиці

Практично в будь-якому місті є таке місце відпочинку, як парк. Безумовно всі вони різні за своїм виглядом, визначних місць і інших деталей, але є те, що повинно бути однаково якісним в кожному з них - освітлення.

Дизайн парку залежить від того, які лавочки в ньому розміщені, по яких доріжках ходять люди і яке освітлення в ньому використовується. Для ландшафтного світлового оформлення використовують світлодіодні прожектори. Розміщені вздовж пішохідних доріжок, ліхтарі не тільки забезпечують безпечне пересування, але і створюють сприятливу обстановку для нічних прогулянок, що є дуже важливим фактом.

Особливість вуличного освітлення є те, що різноманітність освітлювальних приладів не така велика, як в побутовому освітленні. Світильники Вуличні досить обмежені в своїх функціональних можливостях, так як головне для них - це нести довгий термін служби і протистояти впливам зовнішнього середовища.