LED освітлення для дому та офісу

Розвиток науки і техніки з кожним роком дає нам все нові досягнення, які входять в наш побут і наповнюють його сучасними пристроями. Не виключенням є і системи освітлення, в яких світлодіодні лампи, панелі успішно витісняють лампи розжарювання. Плюсів в led освітлення безліч: низький рівень енергоспоживання, тривалий термін служби (30000-60000 годин), екологічність (не має токсичних речовин), високий коефіцієнт механічної міцності, простота установки та утилізації, невисока температура корпусу, компактні розміри – і це далеко не весь перелік. Наш інтернет магазин "Світлолюкс" пропонує широку лінійку світлодіодних ламп. Розглянемо їх детальніше.

Лед освітлення в інтер'єрі

Світлодіодні люстри від провідних світових виробників Bulgarini і Rabalux - це не тільки якісне освітлення, але і витончений дизайн, який чудово доповнить Ваш інтер'єр. У нас ви можете недорого купити світлодіодну люстру від бренду (Brille), американського (Maxus) або китайського виробництва (DeLux).

Світлодіодні настільні лампи (Kanlux) є високотехнологічним пристроєм, який відповідає високим вимогам до якості освітлення, а також умовам експлуатації. У них стабільна передача кольору, яка забезпечує оптимальне освітлення робочого простору вдома і на роботі.

Світлодіодні прожектори, в тому числі світлодіодні трекові прожектори представлені в нашому інтернет магазині продуктами таких гігантів електропромисловості як: Ultralight (КНР), Kanlux (Польща), Bellson (Україна), Eglo (Австрія) і Maxus (США). Трекові прожектори мають спеціальне кріплення - на треку, що робить їх зручними в установці і використанні. Особливістю Світлодіодних прожекторів є широкий температурний діапазон роботи (від-35ºС до 55ºС), а також відсутність мерехтіння при освітленні (стробоскопічного ефекту).

Світлодіодні стрічки, модулі є лампами з прекрасним поєднанням якості, низьких витрат і енергоефективності. Гнучкі світлодіодні стрічки з розміщеними на них равноотдаленными лампами стали просто незамінним елементом в підсвічуванні деталей екстер'єру та інтер'єру (в тому числі для рослин), адже завдяки їм створюється особлива атмосфера затишку і гармонії. До світлодіодної стрічки обов'язкові світлодіодні Трансформатори контролери, які дадуть оптимальні робочі характеристики для освітлення.

Стаття по темі: Що таке світлодіодні прожектори і де їх використовують?

Led підсвітка

Аварійне світлодіодне освітлення дозволяє нам бути незалежними від подачі електроенергії, працюючи від акумуляторів, що є просто незамінним на підприємствах і в побуті. Адже перебої з подачею світла від основних носіїв, на жаль, не рідкість.

Світлодіодні вуличні світильники забезпечують відмінну видимість на дорогах в нічний час, що підвищує безпеку пішоходів і водіїв. Корпус цих ламп виготовлений з надміцних матеріалів, що дуже важливо, враховуючи можливі акти вандалізму. Оригінальний дизайн, який мають вуличні фонарі, прекрасно доповнить всі елементи садово-паркової архітектури. Завдяки своїй надійності користується популярністю вуличне освітлення з датчиком руху, яке часто застосовують як зовнішнє освітлення для будинку і садиби. Високий термін служби і захищеність від впливу негативних факторів зовнішнього середовища роблять їх просто незамінними

Наш магазин svetolux пропонує дешеві лампи освітлення в широкому асортименті(див. фото). Доступна ціна і висока якість продукції не залишать нікого байдужими. Здійснюємо доставку в Київ та інші регіони України. Звертайтеся до нас в Svetolux і високий рівень сервісу ми гарантуємо!