Набори точкових світильників

Набори точкових світильників

Сьогодні точковий світильник на ринку став дуже популярним, так як практично жоден дизайн інтер'єру не обходиться без цих мініатюрних світильників. Застосування дуже різноманітно і не вимагає індивідуального розміщення, як при установці люстри. Вбудовані стельові світильники можуть бути вбудовані в меблі, стелі, стіни, сходи. Точкові світильники виконують функцію додаткового освітлення, тому при установці світильників використовують кілька точкових світильників відразу, щоб трохи посилити потужність світла. Виходячи з такого використання, дуже зручно купувати набори точкових світильників. Вирішити цю проблему допоможе широкий асортимент точкових світильників в магазині Svetolux.

Вибрати і купити точкові світильники набір дуже просто, головне визначиться з технічними вимогами, розміром і кольором.

Рекомендації щодо вибору набору точкових світильників

Точкові вбудовані моделі світильників дозволять перетворити інтер'єр і зробити його більш привабливим і вишуканим, стіни візуально стануть вище, а кімната трохи більше.

У тому випадку, якщо ви вирішили купити світлодіодні точкові світильники для натяжної стелі, слід звернути увагу не тільки на матеріал виготовлення, необхідно проконсультуватися з менеджером магазину по лампі, яка вбудована в світильник. У зв'язку з тим, що деякі лампи, наприклад Галогенні, виділяють багато тепла, їх потужність потрібно строго контролювати, інакше натяжна стеля піддатися деформації. Решта видів ламп мають кожен свою потужність, в залежності від типу лампи.

Основні переваги

Про переваги точкових світильників можна говорити дуже багато. Найголовніше з них-це різноманітність застосування і рішення різних світлових рішень. Дуже зручні у використанні поворотні точкові світильники, які дозволяють регулювати світловий потік.До переваг відноситься легкість монтажу, а також, проведення заміни лампи світильника на світлодіодну або люмінесцентну.

Стаття по темі: Компанія MAXUS-лідер ринку енергозберігаючих джерел світла

Слід зазначити, що однією з переваг точкового світильника є його ціна. А якщо ви вирішили купити набір точкових світильників, Ви економите подвійно.

Різновиди точкових світильників

Точки в інтер'єрі

Точкові світильники бувають поворотні і неповоротні. Поворотні точкові світлодіодні або люмінесцентні світильники можна повертати і направляти потік світла в необхідну зону. Неповоротні світильники Точкові – нерухомі) - мають точно спрямоване освітлення. Щоб вибрати необхідний вид світильника, вам допоможе каталог, в якому представлені всі види точкових світильників і їх Набори.Фото і ціна на Точкові вбудовані світильники, також представлені. Серед точкових світильників є врізні і накладні моделі.Врізні точкові світильники використовуються для підсвічування меблів, підвісних стель, підсвічування всередині шаф. Накладні точкові світильники застосовуються в інших випадках і мають такий же оригінальний вигляд.Точкові світильники настільки функціональні, що вони можуть бути влаштовані в стіни і навіть в підлогу. Кожна модель світильника має свої технічні характеристики в залежності від призначення, серед варіантів можна підібрати точкові світильники зі ступенем захисту від вологи і світильники з ударостійким корпусом і склом.

Магазин «Світлолюкс» (Україна) пропонує купити недорого Набори точкових світильників для підвісних і натяжних стель, а також набори точкових світильників для виробничого освітлення типу риб'яче око зі складу в Києві.

Доставку продукції проводимо по всій території України. Поспішайте порадувати себе, Svetolux знає свою справу!