Молода динамічно розвивається компанія Bellson

світлодіодні світильники Bellson

Bellson – новий виробник Світлодіодної продукції на ринку України. ТМ Bellson була заснована в 2012 р.і стала досить затребуваною серед покупців. Продукція компанії проходить перевірку в спеціально облаштованих лабораторіях. Серії лампочок і світильників Bellson сертифіковані в українських центрах і гарантія на продукцію становить три роки.

Метою підприємства є забезпечення українського покупця якісним і надійним продуктом за гідною ціною. Купити led світильники Bellson в Україні не складе труднощів, в країні працює мережа торгових філій. Вибираючи лампочки Bellson, ви можете підібрати продукт за розмірами, потужності і, звичайно ж, по світловій температурі.

Переваги світлодіодної продукції

Енергозберігаючі led світильники є сьогодні найпопулярнішими, завдяки масі достоїнств. Світлодіодні джерела світла забезпечать вам довгий термін служби, від 30 тис.годин, при цьому, ефективність освітлення виробу не зменшиться. У порівнянні зі звичайними лампочками, світлодіоди енергоефективні, приблизно 88% енергії перетворюється в світло, і тільки 12% перетворюється в тепло. На led світильники не впливають перепади енергії в електромережі, а часте включення або виключення не скоротять термін служби джерела. Варто відзначити, що світлодіоди не вимагають часу на прогрів для включення, освітлення включається миттєво і без мерехтіння.

Стаття за темою: Продукція JAZZWAY, що застосовується для освітлення в промислових і побутових приміщеннях

Bellson врізна точка

Світлодіодна продукція Bellson не містить токсичних речовин, і підлягають утилізації. Led світильники - це екологічний продукт, який відкриває можливості до збереження навколишнього середовища. До всього іншого світлодіодні джерела світла стійкі до механічних впливів (ударів, вібрацій), а також можуть використовуватися при низьких і високих температурах (від-40ºС до +50ºС). Дуже часто світлодіодні лампочки використовують в морозильних камерах, холодильниках, а також в інших побутових виробах.

Світлодіодні світильники Bellson виготовляються для промислового використання, побутового, а також для експлуатації на вулиці.

Інтернет магазин Svetolux із задоволенням надає вам можливість придбати led лампи і дешеві вуличні світильники Bellson. Продукція Bellson не тільки забезпечить вам якісне освітлення, але і подбає про економію електроспоживання. Зробити замовлення ви можете через кошик, або зателефонувавши за телефоном вказаним на сайті «Світлолюкс».